Money I Spent: A LOT for groceries. Needing to do better with meal planning and nutrition, but have to spend money for that to happen. I think we spent around $170… I’m not even sure. Went to Smiths, Sprouts, Albertsons, and Walmart.
Money I Didn’t Spend or Extra Money I Made: n/a
Use It Up Challenge: n/a
Sugar I Ate: n/a
Sugar I Avoided: did good today
Thoughts:
Money I Spent:
Money I Didn’t Spend or Extra Money I Made:
Use It Up Challenge:
Sugar I Ate:
Sugar I Avoided:
Thoughts: