Money I Spent: $19 for groceries. I NEEDED some fruit – got grapes and pears. Also needed some salady stuff for lunches, and some Eggos for
Less Spending & Less Waste
Money I Spent: $19 for groceries. I NEEDED some fruit – got grapes and pears. Also needed some salady stuff for lunches, and some Eggos for