———————————————————— Money I Spent $: $3 on soup for lunch. I had brought an old Lean Cuisine but couldn’t quite make myself eat it. Went
Less Spending & Less Waste
———————————————————— Money I Spent $: $3 on soup for lunch. I had brought an old Lean Cuisine but couldn’t quite make myself eat it. Went